FA-20H 24.0000MF15Y-W3 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    FA-20H 24.0000MF15Y-W3
  • Производитель
    EPSON Electronics
  • Описание
    EPSON Electronics FA-20H 24.0000MF15Y-W3 Product Category: Crystals RoHS: yes Frequency: 24 MHz Tolerance: 10 PPM Frequency Stability: 10 PPM Load Capacitance: 12 pF Termination Style: SMD/SMT Package / Case: 2.5 mm x 2 mm Operating Temperature Range: - 30 C to + 85 C Dimensions: 2 mm W x 2.5 mm L x 0.55 mm H ESR: 80 Ohms Series: FA-20H